Tarsus Kaymakamlığı Hoşgeldiniz 

   
T.C. İçişleri Bakanlığı e-icisleri projesi Bilgi Edinme İnsan Hakları Başvuru Formu e-mevzuat bilgi sistemi TC Kimlik no sorgulama Resmi Gazete
 


 
 
 
 
 

 
 
   

Bulunduğunuz Yer: Haberler  >>   Tarsus Kaymakamlığından Haberler

 

 Millî Eğitim Bakanlığı Eğitimde Toplam Kalite Yönetimi Uygulamaları Kalite Ödülü sürecinde dereceye giren okullara ödülleri düzenlenen törenle verildi.
 

 

 Bu içeriği yazdırmak için tıklayın...  Yazı tipini küçültmek için tıklayın.  Yazı tipini büyütmek için tıklayın.


Etkinliğe Tarsus Kaymakamı Orhan Şefik GÜLDİBİ, Belediye Başkan Yardımcısı Behçet SARI, Milli Eğitim Müdür  Vekilimiz Hasan DOĞAN, Emniyet Müdür Yardımcısı İbrahim IŞIKLI, Mili Eğitim Şube Müdürü Mustafa KABUL ile okul müdürleri, öğretmen ve öğrenciler katıldı.
Tarsus Kaymakamı Orhan Şefik GÜLDİBİ , 75. Yıl Kültür Merkezi'nde düzenlenen ödül töreninde yaptığı konuşmada eğitimde öncelikli hedeflerinin kaliteyi yükseltmek ve kaliteyi hayatın her alanına yaymak olduğunu söyledi.
Tarsus Kaymakamı Orhan Şefik GÜLDİBİ, eğitimde kaliteyi yakalamak için iyi bir ekiple düzenli olarak çalışılması gerektiğine dikkat çekerek, "Yaşamın her alanında kaliteye önem vermeliyiz. Ayrıca eğitim söz konusu olunca kaliteli olmak daha büyük önem arz ediyor. Hayatın her anında başarıya giden yolda kaliteye çok önem vermeliyiz. Toplam Kalite Yönetiminin çok büyük önem kazandığı günümüzde çalışmalara katkı sağlayan herkese teşekkür ediyorum, derece alan okullarımızı kutluyorum" dedi.

Bu içerik toplam 613.216 kez gösterildi, Site toplam 1.108.331 kez gösterildi, sayfalarımızı şu an 134 kişi geziyor.

 

Tarsus Kaymakamlığı Özel Kalem : +90 324 613 16 16 - 614 65 65 Tarsus© 2013
En iyi görüntüyü 1024*728 çözünürlükte Internet Explorer 4.0 ve üstü ile elde edebilirsiniz.